Неділя, 16.06.2019, 20:29

Батькам

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Коли діти перебуватимуть вдома самі, без нагляду дорослих,  пам’ятайте, що дітям категорично заборонено:

- бавитися з сірниками, легкозаймистими речовинами, підпалювати папір та інші предмети;

- класти іграшки та речі на гарячі плити або електрообігрівачі;

- переносити відкритий вогонь (зокрема, свічку) з одного місця на інше;

- самостійно вмикати електричні та газові прилади.

Тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях, розповідайте їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь! Виховуйте у них навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, тощо. Знайдіть декілька хвилин на розмову з дітьми про елементарні правила безпеки під час перебування вдома. Обов’язково розкажіть дітям, що у разі виникнення пожежі необхідно терміново сповістити про це дорослих та Службу порятунку за номером “101”.

Пам`ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Сподіваємося, ви розумієте, що якість знань залежить від того, як систематично учень відвідує заняття в школі. Відповідно за Законом України «Про освіту» відповідальність за відвідування уроків дітей несуть батьки.   Пропонуємо вам ознайомитися з системою роботи НВО щодо попередження пропусків занять учнями закладу освіти. Щоденно класний керівник здійснює контроль за відвідуванням занять учнями, відзначає відсутніх у класному журналі, записує прізвище учня (вказує на причину), записує відсутніх у кінці обліку пропуску уроків учнями школи.

Батьки       зобов’язані        своєчасно інформувати класного керівника про причину відсутності дитини до початку занять в перший же день його відсутності на уроках. Виправдувальним документом про відсутність учня на уроках враховуються:

1. медична довідка з печаткою лікаря і установи;
  2. записка від батьків (1-2) дня.

Відпускати учнів з уроків з поважних причин дозволяється класному керівникові, або учителю – предметнику, про це в той же день письмово повинно бути повідомлено заступнику директора з НВР або черговому адміністратору. Відпускати учнів із школи дозволяється тільки по записці. Класний керівник кожен день здає інформацію про відвідування занять учнями. Заступник директора з ВР постійно здійснює контроль за веденням документації за рахунком відвідування та прийняття мір до учнів, які ухиляються від навчання.

БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ

Безпека життєдіяльності учнів під час літніх канікул