Понеділок, 17.02.2020, 19:22
Вітаю Вас Гість
RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Батькам

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Коли діти перебуватимуть вдома самі, без нагляду дорослих,  пам’ятайте, що дітям категорично заборонено:

- бавитися з сірниками, легкозаймистими речовинами, підпалювати папір та інші предмети;

- класти іграшки та речі на гарячі плити або електрообігрівачі;

- переносити відкритий вогонь (зокрема, свічку) з одного місця на інше;

- самостійно вмикати електричні та газові прилади.

Тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях, розповідайте їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь! Виховуйте у них навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, тощо. Знайдіть декілька хвилин на розмову з дітьми про елементарні правила безпеки під час перебування вдома. Обов’язково розкажіть дітям, що у разі виникнення пожежі необхідно терміново сповістити про це дорослих та Службу порятунку за номером “101”.

Пам`ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Сподіваємося, ви розумієте, що якість знань залежить від того, як систематично учень відвідує заняття в школі. Відповідно за Законом України «Про освіту» відповідальність за відвідування уроків дітей несуть батьки.   Пропонуємо вам ознайомитися з системою роботи НВО щодо попередження пропусків занять учнями закладу освіти. Щоденно класний керівник здійснює контроль за відвідуванням занять учнями, відзначає відсутніх у класному журналі, записує прізвище учня (вказує на причину), записує відсутніх у кінці обліку пропуску уроків учнями школи.

Батьки       зобов’язані        своєчасно інформувати класного керівника про причину відсутності дитини до початку занять в перший же день його відсутності на уроках. Виправдувальним документом про відсутність учня на уроках враховуються:

  1. медична довідка з печаткою лікаря і установи;
  2. записка від батьків (1-2) дня.

Відпускати учнів з уроків з поважних причин дозволяється класному керівникові, або учителю – предметнику, про це в той же день письмово повинно бути повідомлено заступнику директора з НВР або черговому адміністратору. Відпускати учнів із школи дозволяється тільки по записці. Класний керівник кожен день здає інформацію про відвідування занять учнями. Заступник директора з ВР постійно здійснює контроль за веденням документації за рахунком відвідування та прийняття мір до учнів, які ухиляються від навчання.

Сподіваємося, ви розумієте, що якість знань залежить від того, як систематично учень відвідує заняття в школі. Відповідно за Законом України «Про освіту» відповідальність за відвідування уроків дітей несуть батьки.   

 
БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ

 
 
 

                                                                                             

Вхід на сайт
Корисні посилання

Block title
Block content
Block title
Block content

Copyright MyCorp © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz