Понеділок, 17.02.2020, 19:39

Рік заснування

Директор ліцею

Свінченко Інна Анатоліївна

Освіта: повна вища у 1994 році закінчила Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди за спеціальністю біологія, кваліфікація учитель.

Друга вища освіта за спеціальністю «Управління навчальним закладом» ступінь магістр. У 2016 році закінчила Державний вищий навчальний заклад «Університет менеджменту освіти» з відзнакою

Третя вища освіта освітнокваліфікаційний рівень спеціаліст професійної кваліфікації вчитель хімії. У 2017 році закінчила Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди з відзнакою

Cпеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист.

Педагогічний стаж 15 років.

Заклад очолює з 16 січня 2020 року.

Контингент учнів

У ліцеї навчається 528 учнів, з них:

1-4 класів - 208 учнів,

5-9 класів - 275 учнів,

10-11 класів - 45 учнів.

Випускників 9 класів -  43 учні.

Випускників 11-го класу - 22 учні, з них:

претенденти на нагородження золотою медаллю - 2 учні, срібною - 1 учень. Братимуть участь  у ЗНО 22 учні 11 класу.

Мова навчання

Профільне навчання

Освітній процес здійснюється за двома профілями: історичним 10-А клас (23 учні) та екологічним 11-А клас (22 учні).

Педагогічний

колектив

Педагогічний колектив складається з 51 педагогічного працівника з вищою освітою.

Вищу кваліфікаційну категорію мають 34 учителі,

І кваліфікаційну категорію - 9,

ІІ кваліфікаційну категорію - 5,

категорію „спеціаліст” - 4,

звання вчителя-методиста - 19,

старшого вчителя – 10,

нагрудні знаки: «Відмінник освіти України» - 4,

«Василь Сухомлинський» - 2.

Забезпечення

харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (208 учнів) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій. За рахунок батьківської плати харчуються всі бажаючі.

Творчий

потенціал

Педагогічний колектив розпочав роботу над методичною темою «Формування конкурентоспроможної особистості шляхом впровадження освітніх технологій в умовах Нової української  школи».

У 2018/2019 навчальному році у  Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2019»  Гриненко Л.О. у І турі, номінація «Географія» посіла ІІ місце.

Вчителі Кишиченко Л.М., Пенкальська Н.В., Вінникова С.В. відзначені дипломами І - ІІІ ступенів  у районному фестивалі Інтернет-ресурсів.

Протягом останніх років освітній заклад ефективно працює над впровадженням інноваційних методик навчання та виховання. З 2017 року ліцей продовжує роботу по експериментальній діяльності щодо апробації освітньої програми «На крилах успіху». В результаті третій рік поспіль учні початкових класів навчаються за даною освітньої програмою.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління колектив ліцею нагороджений двома   Грамотами Міністерства освіти і науки України.

Підвіз учнів

До школи потребують підвозу 105 учнів та 7 педпрацівників із селищ Лозова, Степне, Зарябинка, Сінне, Лесківка, Кияни, Олександрівка, радгосп Богодухівський, Вінницькі Івани, Заброди, Шийчине, Кручик. Підвіз здійснюється шкільним автобусом.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 43 навчальних кабінети, 2 комп’ютерні класи (30 ПК), 2 спортивні зали, спортивний та футбольний майданчики, 2 майстерні, їдальня. Бібліотечний фонд налічує – 20496 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення учнів

В освітньому закладі вироблений комплексний підхід до талановитих учнів, що дає змогу розвивати творчий потенціал, удосконалювати навички дослідницької діяльності. Виявом її ефективності є високі бали після складання тестових завдань ЗНО. Щорічно учні ліцею беруть участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця.

В обласних Всеукраїнських учнівських олімпіадах учні ліцею отримали 8 призових місць:

- Куліш Олег (11-А клас), трудове навчання - ІІІ місце;

- Копійка Дарина (8-Б клас), трудове навчання - ІІ місце;

- Луценко Вадим (11-А клас), біологія - ІІІ місце;

- Копійка Дарина (8-Б клас), біологія - ІІІ місце;

- Куліш Олег (11-А клас), правознавство - ІІІ місце;

- Івах Ніка (11-А клас), екологія - ІІІмісце;

- Заполочний Андрій (11-А клас), економіка - ІІІ місце;

- Заполочний Андрій (11-А клас), українська мова - ІІІ місце.

Учні Кальченко Дар’я, Бутко Вікторія  відзначені дипломами І-ІІІ ступенів обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.

Зміївський Володимир, учень 10-А класу, призер Всеукраїнського конкурсу МАН-Юніор Дослідник у номінації "Історія".

Учні ліцею брали участь у Всеукраїнському проекті «Майбутнє України–талановиті діти», що проходив у місті Харкові;  ліцейська команда «Торнадо» стала учасником у встановленні рекорду України з наймасовішої гри «Що? Де? Коли?».

Є  здобутки районного рівня:  команда ліцею «Екстрим» взяла  активну участь у ІІ етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних та посіла ІІ місце серед команд району; ліцейська команда брала участь у військово – спортивній грі та посіла ІІ місце; учні нашого ліцею, що входять до рою «Незламні», стали учасниками І етапу Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Команди з баскетболу, волейболу та шахів - призери районних та обласних спортивних змагань.