Неділя, 16.06.2019, 19:34

Заходи з науково - методичної роботи

2016-2020 роки Богодухівський ліцей № 3 Богодухівської районної ради Харківської області бере участь у дослідно-експериментальній роботі за темою «Дидактико-методичне і навчальне забезпечення реалізації концептуальних засад реформування початкової загальної освіти».

Другий рік поспіль учні успішно засвоюють матеріал за освітньою програмою «На крилах успіху».

З 2015 року на базі ліцею учні опановують освітню програму за Системою розвивального навчання В.В. Давидова і Д.Б. Ельконіна, розробленою колективом авторів ННМЦ «Розвиваюче навчання».

Педагогічні працівники ліцею взяли участь у «Педагогічних профтестах» 2018 року. За підсумками тестування, яке проводилося на Інтернет - порталі рейтингу освітніх закладів України, профтест вчителями складено на «Відмінно». Кожен учасник відзначений сертифікатом, а Богодухівський ліцей № 3 нагороджений медаллю за професійну активність педагогічного колективу.

.